Klasör Dosya Çeşitleri, Toptan Klasör Çanta ve Klasör Fiyatları

Ofis yönetiminin önemli bir parçası olan Klasör Dosya Çeşitleri, Klasör Çanta, Kutu Klasör, Plastik Klasör, Kraft Arşiv Dosyası, Telli Klasör Dosya Çeşitleri …Faturalar, sözleşmeler ve müşteri bilgileri gibi belgelerin arşivlenmesi için evrak kutusu, arşiv dosyası, ve tüm dosyalama ürünleri için sayfamızı inceleyin.

 

Dosyalama ve Arşivleme için Premium Klasör Dosya Çeşitleri

Dosyalama ve Arşivleme için Premium Klasör Dosya Çeşitleri evinize ve ofisinize benzersiz bir tarz katar. Evrak ve önemli belgeleri düzenli ve tek bir yerde tutmak için mükemmel olan klasör çeşitleri, dosyalama ve arşivleme ihtiyaçlarınıza pratik bir çözüm sunar.

Dosyalama ürünleri ve klasör satışlarımız toptandır, perakende satışımız yoktur.

Klasör Çanta, Kutu Klasör ve Klasör Fiyatları

Klasör çanta, kutu klasör ve klasör fiyatları, toplam sipariş adeti, kullanılan materyal ve baskı özelliklerine göre değişmektedir. Plastik ve düz kartondan zengin suni deriye kadar sınırsız renk ve özel yüzeylere sahip dosya çeşitleri ve tüm dosyalama ürünleri özel üretimimizdir. Evrak kutusu, arşivleme kutusu gibi klasör fiyatları düşük kaliteli ürünlere razı olmayan firmalar için makuldür. Kendi üretimimiz olan geniş karton klasör ve geniş yelpazede dosya çeşitleri ile Türkiye’nin her yerine arşivleme ürünleri gönderiyoruz.

Klasör fiyatları, dosyalarınızı düzenlemenize yardımcı olan sayfa bölücüler, etiketler ve dosyalama üniteleri gibi dosyalama aksesuarlarına göre farklılık gösterir. Klasör çeşitleri 10.000 kullanımdan sonra bile sağlamlığı garantili, yüksek kilitleme kuvvetine sahip patentli mekanizması ile şık ve dayanıklıdır.

Hak ettiğiniz en yüksek kalitede ve uygun fiyatlarla dosya çeşitleri, klasör, evrak kutusu, kraft arşiv kutusu, telli klasör çeşitleri sunuyoruz. Belgelerinizi güvenli bir şekilde arşivleyebileceğiniz Premium dosyalama ürünleri logonuz ve özel baskı seçenekleri ile özelleştirilebilmektedir.

Arşivleme Ürünleri, Klasör ve Dosya Çeşitleri

Klasör dosya çeşitleri ve arşivleme ürünleri, ofisinizin ve masanızın planlı ve düzenli kalmasına yardımcı olur. Dosyalarınızın hacmine göre ihtiyacınız olan telli klasör, kutu klasör, klasör çanta ve karton klasör çeşitleri güvenli, dayanıklı ve yüksek kapasitelidir. Şirket evrakları, sözleşmeler, müşteri bilgileri gibi belgeleriniz için dosyalama ve arşivleme ürünleri ile bölmeli dosya çeşitleri mükemmel bir çözümdür.

Klasör ve dosya çeşitleri, bir işletmenin ofis malzemeleri listesinin önemli bir parçasıdır ve dağınıklığın masanızda oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Şirketiniz için önemli evrak ve fiziksel kayıtları düzenleyebileceğiniz klasör, arşiv dosyası, klasör çanta ve kutu klasör gibi dosyalama ürünleri mevcuttur.

Profesyonel çalıştığınızda belge ve dosyaları organize etmenin önemli olduğunu bilirsiniz. Önemli belgelerin ve kayıt altına alınacak dosyaların düzenli bir şekilde bir arada tutulması için dosyalama ve arşivleme klasörleri çok önemlidir. Klasör çeşitleri, evrak kutusu, arşiv dosyası, arşivleme kutusu gibi dosyalama ürünleri ofiste belgelerinizi yönetmenize yardımcı olacak ekonomik çözümler sunar. Klasör ve dosya çeşitleri yalnızca evrakları düzenleyen arşivleme çözümü değil, aynı zamanda gizli belgelerinizi saklamanız için de önemlidir. Geniş ürün yelpazemiz içinde dosyalama sisteminiz ne olursa olsun, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Kapsamlı evrak ve dosyalarınız için farklı ebat, renk ve stillerde dosya çeşitleri, klasör çeşitleri, dosyalama ve arşivleme ürünlerimiz mevcuttur.

 

Plastik Klasör ve Geniş Karton Klasör Çeşitleri, Telli Klasör

Plastik ve karton klasör çeşitleri, iş dünyasının arşivleme gereksinimlerini karşılayan premium dosyalama ürünleri arasında yer almaktadır. Plastik ve karton klasör çeşitleri, metal kilitli mekanizması ile yeni bir sayfanın eklenmesine, kaldırılmasına ve yeniden sıralanmasına olanak tanır. Telli karton klasör çeşitlerimiz çevre dostu ve % 100 geri dönüşümlü yüksek kaliteli oluklu mukavvadan yapılmıştır, sert ve dayanıklıdır, kullanımı kolaydır. Telli klasörler A4 boyutunda, raporları dosyalamak ve belgeleri arşivlemek için idealdir, sırt etiketi sayesinde evrakların tanımlanması yapılır. Güvenli dosyalama için güçlü 2 halka mekanizması ile sağlam kilitleme sistemine sahiptir.

 

Evrak Kutusu, Arşivleme Kutusu ve Arşiv Dosyası

Evrak kutusu, arşivleme kutusu, arşiv dosyası ve kraft arşiv kutusu, çeşitli belge, fotoğraf ve eserlerin uzun süreli korunması için kullanışlı ve şık bir çözümdür. Kraft arşiv kutusu ve evrak kutusu geri dönüşümlü kağıttan üretilmiştir ve şirketlerin yanı sıra müzeler, galeriler ve arşivler tarafından kullanılmaktadır. Arşivleme kutusu ve tüm dosyalama ürünlerimiz dosya, dergi, kitapçık gibi farklı depolama ihtiyacınızı karşılayacak sağlamlıkta ve kapasitede üretilmektedir. Yüksek mukavemet için kaliteli kartondan üretilen geniş karton klasör ve evrak kutusu çeşitlerimiz koordineli dosyalama ihtiyaçlarınız için idealdir.

 

Firmamız farklı dosyalama ihtiyaçlarınıza göre Klasör, Telli Klasör, Karton Klasör gibi Arşivleme ve Dosyalama Ürünleri üretmektedir. Özel yüzeylere sahip premium dosya çeşitleri ve klasör fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Web sitemizde dosya çeşitleri ve klasör dışında Katalog Baskı , Kartvizit , Cepli Dosya , Kağıt Çanta ve Etiket Baskı çalışmalarını da inceleyebilirsiniz.