KURUMSAL YAPI

Sanat Matbaa ve Reklamcılık, faliyetlerine 1985 yılında İstanbul’ da  Matbaa ve Basım Hizmetleri olarak başlamıştır. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi, kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana basım sektöründeki yenilikleri takip ederek, bu gelişmeleri tesislerine entegre etmiştir. Alanında uzman personellere, kurumsal değerlere ve yenilikçi bakış açısına sahip olan Sanat Matbaa ve Reklamcılık bu özellikleriyle bir çok kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra Türkiye’nin önde gelen firmalarına kaliteli hizmet vererek uzun soluklu müşteri ilişkileri kurmuştur.

Sanat Matbaa ve Reklamcılık, son sistem teknoloji ile donatılmış makina parkuru ile kendine ait 1550 m² kapalı alanda hizmetlerine devam etmektedir. Çözüm ortağı olduğumuz firmalara, başta Basım ve Matbaacılık hizmeti olmak üzere,  fuar çalışmaları, ürün fotoğrafları çekimi, içerik planlama, renk ayrımı, film, görsel tasarım, web site uygulamaları gibi reklamcılığın tüm alanlarında profesyonel hizmet sunuyoruz.

Türkiye’nin önemli pazar payına sahip şirketlerinden biri olan firmamızın,  farklı departmanlarında, her biri alanında profesyonel onlarca personel hizmet vermektedir. Kaliteli işlerin altına attığımız imzanın bize verdiği gurur ve kurumsallığın sağladığı güvenle yolumuza devam ediyoruz.