İLERİ DÜZEY MATBAACILIK ve BASKI SİSTEMLERİ

Size özel tasarımlarla, kaliteli ve yenilikçi baskı tekniklerimizi, yüksek kaliteli baskı özelliğine sahip makina parkurumuzla birleştirerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 1985 yılından bu yana reklam sektöründe hizmet veren Sanat Matbaa ve Reklamcılık, alanında uzman ve eğitimli personeli, yüksek kaliteli baskı özelliğine sahip makina parkuru ile  siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

LOJİSTİK

Sanat Matbaa ve Reklamcılık, baskı ürünleri olan katalog, dergi , broşür, insert, kitap, kurumsal kimlik, şirket matbu evrakları gibi hizmetlerini, firmalara zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırma sorumluluğunu üstlenmiştir. Kendi araç filosu ile sunduğu hizmetin sürekliliği ve bütünlüğünün sağlanması konusunda kusursuz bir organizasyon yapısına sahiptir. Lojistik ve taşıma alanında gelişmiş bilgi ve deneyimi ile hizmet koordinasyonunu başarı ile sağlamaktadır.

GRAFİK TASARIM

Sanat Matbaa ve Reklamcılık olarak kurulduğumuz günden beri sektörün öncü firmalarına verdiğimiz kaliteli baskı hizmetlerinin yanı sıra Grafik Tasarım hizmetlerini de bünyemizde yönetmekteyiz. Yaratıcı kreatif ekibimiz kurumsal kimlik tasarımı, kitap, ürün paketi tasarımı, hareketli grafikler, logo tasarımı, kartvizit tasarımı, karakter çizimi, çeşitli illüstrasyonlar, katalog hazırlama, fotoğraf çekme, fotoğraf düzenleme ve hatta 3 boyutlu mimari modelleme alanlarında hizmetlerini sürdürmektedir.

WEB TASARIM

Sanat Matbaa ve Reklamcılık ekibi büyümeye devam ediyor… Yenilikçi yapımızla, çözüm ortağı olduğumuz firmalara A’ dan Z’ ye kurumsal reklam hizmetleri vermekteyiz. Reklamcılığın can damarı olan interaktif alanda firmanızı temsil eden profesyonel Web site uygulamaları ile de yanınızdayız. Görsel ve metinsel anlamda sade, estetik, akıcı ve kreatif siteler olmakla birlikte, ziyaretçilerin beklentilerini iyi tahlil eden, onlara anında fikir veren ve kafasındaki soru işaretlerini gideren web site tasarımları sunuyoruz.