Cepli Dosya , Cepli Dosya Fiyatları, Cepli Sunum Dosyası

Cepli dosya veya cepli sunum dosyası, kurumsal renkleriniz, markanız ve logonuzla firmanızı temsil etmenin ve ilk izlenimi yaratmanın en profesyonel yoludur. Yüksek kaliteli cepli sunum dosyası baskı ve imalatı yapan firmamız avantajlı cepli dosya fiyatları ile firmalara ve reklam ajanslarına hizmet vermektedir. Profesyonel baskılı karton sunum dosyası, kurumsal cepli sunum dosyası ve fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Baskılı Cepli Sunum Dosyası

Kaliteli bir cepli sunum dosyası, iş toplantıları, konferanslar, fuarlar ve teklif dosyaları için kurumsal kimliğinizin önemli bir parçasıdır. Profesyonel bir cepli sunum dosyası, potansiyel müşteriler ile iş bağlantılarınızda mükemmel bir ilk izlenim sağlar.

Logonuz, sloganınız, iletişim ve sosyal ağ bilgilerinizin yer aldığı cepli sunum dosyası, müşterilerin size kolayca ulaşabilmesi için idealdir. Kişisel markanızı veya tarzınızı temsil eden cepli sunum dosyası, önemli belgelerinizin ve sunumlarınızın düzenli ve profesyonel görünmesini sağlar.

Cepli sunum dosyası imalatımız yüksek baskı kalitesi ile son derece dayanıklıdır. Özel kesim alanı ile kartvizitinizi dosyanızın önüne kolayca sabitleyebilirsiniz böylece müşterilerinizin ilk gördükleri şey isminiz olur.

Ürün ve hizmetlerinizi özel baskılı cepli sunum dosyası ile teslim ederek müşterilerinizi etkileyin.

Mevcut bir cepli dosya tasarımınız yoksa tamamen özelleştirilebilir cepli dosya şablonlarımız ile belge ve sunumlarınıza profesyonellik katabilirsiniz. Profesyonel tasarım ekibimiz cepli dosya, katalog, kartvizit , broşür gibi tüm kurumsal kimlik çalışmalarınız için size yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.

Cepli Dosya Fiyatları ve Baskı Seçenekleri Hakkında Genel Bilgiler

Cepli Dosya fiyatları, baskı seçenekleri ve teknik özellikler farklı gereksinimlerinize ve toplam sipariş miktarına bağlı olarak değişmektedir.

Yüksek kaliteli cepli dosya basımı marka imajınız için yapacağınız en verimli yatırımdır. Kalitenin ön planda olduğu cepli sunum dosyası tasarımlarının sade olması dikkati belge ve içeriğe çekmesi açısından önemlidir. Günümüzün rekabet gücü yüksek iş ortamında cepli sunum dosyası, katalog gibi pazarlama materyalleri rakiplerinizden öne çıkmanıza yardımcı olur. Cepli dosya, sunumlarınıza profesyonel ve kurumsal bir görünüm katarak mevcut ve potansiyel müşterilerin ilgisini çeker.

 

Cepli Dosya Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

Karton sunum dosyası ve cepli dosya fiyatları kullanılan kağıdın kalitesine, tasarımdaki renk sayısına, cilt kaplama v.b özelliklere göre değişmektedir. Yüksek adetli karton sunum dosyası siparişleriniz düşük birim fiyatı ile kaliteden ödün vermeden uygun fiyat avantajı sağlar. Sade bir grafik tasarıma sahip 2 renk baskılı cepli sunum dosyası fiyatları nispeten daha uygundur.

 

Cepli Dosya Boyutları, Kağıt ve Baskı Özellikleri

Müşterilerinizin dikkatini çekmenize yardımcı olacak cepli sunum dosyası gibi satış ve pazarlama araçları kalitesi ile kendini belli etmelidir. Elbette kalite bir bütündür.

Cepli sunum dosyası, Trigromi (tam renkli baskı) ile yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi sağlayan ofset baskı ile basılır. Yüksek adetli karton sunum dosyası basımı için kullanılan ve ileri baskı teknolojisi olan Ofset baskı, kalitenin yanı sıra nispeten ekonomik bir çözümdür.

İşletmeniz için 100 adede kadar cepli sunum dosyası siparişleriniz dijital baskı sistemi ile hızlı teslimat süresi ve uygun fiyat avantajı sağlar.

Marka imajınıza uygun bir tasarım oluşturmanıza olanak tanıyan farklı boyutlarda cepli sunum dosyası seçenekleri mevcuttur. A4 dosya ve belgelerin sunumu için tasarlanmış standart cepli sunum dosyası boyutları 22x31cm olarak belirlenmiştir. Standart boyutların yanı sıra özel kesim ve özel boyutlarda cepli sunum dosyası baskı siparişi verebilirsiniz.

Cepli sunum dosyası baskı ve siparişleriniz için 1. sınıf kuşe kağıt yada Amerikan bristol kağıt tercih edebilirsiniz. Toplantı, fuar, seminer veya pazarlama sunumlarında markanızı temsil eden cepli sunum dosyası 250 gr, 300 gr, 350 gr veya 400 gr kağıtta kaliteli bir görünüm sağlar. Kapakta canlı bir görünüm için parlak selafon, mat ve modern bir görünüm için mat selafon yada selafonsuz baskı tercih edebilirsiniz.

Selafon kaplama, cepli dosyanın baskıları bittikten sonra uygulanır, çizilmeye karşı dayanıklıdır ve dosyanıza zengin bir görünüm katar.

 

Cepli Sunum Dosyası Özel Baskı Seçenekleri

Cepli sunum dosyası siparişlerinizde tek cepli yada çift cepli kapak ayrıca kartvizitinizi eklemeniz için özel kesim alanı tercih edebilirsiniz. Cepli sunum dosyası kapakları oldukça sağlam baskıya sahiptir ve 50 sayfaya kadar belgelerinizi taşıyabilir. 350 Gr Amerikan Bristol kağıda basılan özel cepli sunum dosyaları daha yüksek kapasiteli belge ve dosyalarınız için idealdir.

Cepli dosya tasarımınızın belirli bir alanını vurgulayan üç boyutlu kabartma efekti (lak) ile sunumunuzu tutarlı bir derinliğe ulaştırabilirsiniz. Cepli dosyanızda şirket adı, logonuz, slogan yada vurgulamak istediğiniz alanlarda kullanılan kabartma efekti sunumunuzun kağıt üzerindeki etkileri arttırır. Profesyonel özel kabartma (lak) hizmetlerimiz, cepli sunum dosyanızın seviyesini yükseltecek ve markanızın öne çıkmasına yardımcı olacaktır. Kabartma etkisi, karton sunum dosyası tasarımına kalite ve incelik katar.

Cepli sunum dosyası baskınıza dokunsal bir boyut eklemek, müşterilerinizi etkilemenin ve kalitenizi iletmenin etkili bir yoludur.

 

Cepli Sunum Dosyanızla Kalıcı Bir İzlenim Bırakın

Cepli sunum dosyası baskı ve seçeneklerimiz sınırsızdır. Özel kağıt baskı, her iki kapakta cep, kabartmalı kapak, kartvizit yarıkları ve CD ekleri gibi özelliklere sahip cepli sunum dosyası stilleri sunuyoruz. Tam renkli, serigrafi veya spot renk basabiliyoruz. Deneyimli ekibimizin, cepli dosya projenizin baskı öncesi, montaj ve baskı süreçlerini titizlikle yürüteceğine emin olabilirsiniz. Sayfamızda yer almayan özel basım cepli sunum dosyası siparişleriniz için ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

Ekstra baskı özellikleri cepli dosya fiyatları ‘na etki etse de müşterilerinizin üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmak için kaliteden ödün vermemek gerekir. Cepli sunum dosyası, katalog  gibi şirket materyallerinizin kalitesi işlerinize verdiğiniz önem ve ciddiyetinizin göstergesidir.

Sade ve kaliteli cepli dosyalar veya karton sunum dosyası basımı marka imajınız için yapacağınız en verimli yatırımdır. Kalitenin ön planda olduğu cepli sunum dosyası tasarımlarının sade olması dikkati belge ve içeriğe çekmesi açısından önemlidir. Günümüzün rekabet gücü yüksek iş ortamında cepli sunum dosyası, katalog gibi pazarlama materyalleri rakiplerinizden öne çıkmanıza yardımcı olur. Cepli dosya ve karton sunum dosyası, sunumlarınıza profesyonel ve kurumsal bir görünüm katarak mevcut ve potansiyel müşterilerin ilgisini çeker.

Karton sunum dosyası veya cepli sunum dosyası siparişleriniz teklif ve baskı onayınızdan itibaren 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Sipariş adediniz kaç olursa olsun cepli sunum dosyası siparişleriniz en yüksek baskı kalitesi ile üretilmektedir.

Standart ve özel boyutlarda cepli dosya fiyatları ve karton sunum dosyası hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişim kurun. Cepli sunum dosyası fiyatları ve farklı baskı seçenekleri hakkında yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.