DEĞERLERİMİZ

1985 Yılında İstanbul’da matbaa sektörüne yeni bir heyecan katmak ve kalite çıtasını daha yukarıya çıkartabilmek amacı ile bize güvenenlere fayda sağlayabileceğimize inandık ve yola çıkmaya karar verdik. Faaliyet gösterdiğimiz kısa süre içerisinde, yüzlerce müşterimize sunduğumuz hizmetle, İstanbul’da sektörün söz sahibi firmalarından birisi olduk ve  yolumuza emin adımlarla devam ettik. 2008 Yılı başlangıcında ana işimiz olan Matbaa ve Basım hizmetlerinin yanında yelpazemizi genişleterek Grafik Tasarım ve Profesyonel Web Tasarım hizmetlerini de bünyemize katmış bulunmaktayız.

Hedeflerimiz ;

Sanat Matbaa ve Reklamcılık, müşterilerine katma değer üreterek büyümeyi hedefleyen bir kuruluştur. Yüksek kalite standartlarında hizmet sağlayarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile yola çıkan şirketimiz, başta matbaa ve basım hizmetleri olmak üzere, grafik ve web tasarım uygulamalarında da kalitesi ile adından söz ettirmeyi ve aranan bir isim olmayı ilke edinmiştir.

Sorumluluklarımız ;

Sanat Matbaa ve Reklamcılık olarak öncelikli sorumluluğumuz, sürekli olarak son teknolojinin imkanlarını kullanarak hizmet vermek ve yaptığımız işlerde uygun maliyet ile en kaliteli hizmeti sağlamaktır. Tanıtımlarını bizlere emanet eden müşterilerimize, kurumsal kalitelerini yansıtan ürün ve hizmetler ile fayda sağlayan bir çözüm ortağı olmaktır. Firmamız tüm bunların yanı sıra, çevreye ve ekolojik dengeye saygılı, geri dönüştürülebilir ürünler kullanarak doğal kaynakların tüketilmemesi konusunda duyarlıdır.