Karton Çanta Kağıt Çanta ve Poşet İmalatı

Toptan karton çanta kağıt çanta imalatı ve modelleri. Baskılı karton poşet, kraft çanta, kağıt poşet, kağıt çanta toptan imalat yapan firmamız geniş ürün yelpazesi ile kaliteli hizmet vermektedir. Toptan karton poşet fiyatları işletmenizin gereksinimlerine bağlı olarak değişmektedir.

Kurumsal Baskılı Toptan Kağıt ve Karton Çanta İmalatı

Perakende mağazanız veya işletmeniz için kağıt torba, kağıt poşet veya kraft çanta siparişi vermek mi istiyorsunuz? Çeşitli renk ve boyutlarda kağıt çanta ve karton çantalarımızı inceleyin. Markanız için mükemmel kalitede baskılı kraft çanta, karton poşet ve kağıt çanta imalatı için teklif vermekten memnuniyet duyarız.

Kurumsal baskılı karton poşet, kağıt çanta ve kraft çanta imalatı ve satışlarımız toptandır.

Geri Dönüşümlü Kraft ve Kağıt Çantalar ile Modern Bir Bakış

Karton poşet, kağıt çanta ve poşetler, yüksek profilli işletmelerin sıklıkla tercih ettiği modern bir trend. Kurumsal etkinlik veya perakende satışlarınızda kraft çanta, karton poşet, kağıt poşet kullanarak işletme profilinize kalite katabilirsiniz. Çevre dostu karton poşet, kağıt poşet ve kraft çanta tercihi ile müşterilerinize modern ve şık bir şirket olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Kağıt torba, kağıt poşet, kağıt çanta, karton poşetler ile doğaya saygılı, çevre dostu bir seçim yapmış olursunuz. İnsanlar kağıt çanta ve poşet kullanarak çevreyi koruma bilinci gösteren işletmelere saygı duyuyor. Karton ve kağıt çantalar şirketinizin doğaya yardım etmeye odaklandığı mesajını ince bir reklam kampanyası ile iletir.

Sanat Matbaa ve Reklamcılık, kaliteli promosyon kağıt torba, karton torba, kraft çanta, kâğıt çanta imalatı ve tedarikinde liderdir. Ambalaj ürünlerinize kendi logo ve sloganınızı ekleyebileceğiniz özel baskılı kraft poşet, kağıt poşet ve karton çantalar üretiyoruz. Geniş ürün yelpazemizde istediğiniz çeşit, boyut ve renklere sahip kağıt çanta modelleri mevcuttur. Özel tasarım karton poşet siparişleriniz sorunsuz üretilir. İşletmenizin marka profiline uygun, logonuzun basılı olduğu kraft ve karton çantalar ile kağıt poşet imalatı için lütfen irtibat kurun.

Kağıt Çanta, Ambalaj Çeşitleri ve Özellikleri

Profesyonel kağıt çanta ve karton poşet üreticisi olarak çeşitli kağıt özellikleri, birçok stilde malzeme ve baskı seçenekleri ile toptan imalat …

Kağıt çanta, karton poşet imalatı için ürününüzün ağırlığına, ambalajına ve görünümüne göre kağıt ve malzeme seçebilirsiniz. Son derece özelleştirilmiş kağıt torba ve ambalaj ürünlerinize kendi kurumsal renklerinizde logonuzun bastırabilirsiniz.

 

Burgu Saplı Kraft Kağıt Çanta ve Poşet Özellikleri

Geri dönüşümlü kahverengi kraft çanta ve kraft kağıt poşetler doğal görünümü ile mükemmel bir ambalaj ürünüdür. Kraft kağıt poşetler çantaya uygun formu ile bükülmez ve dayanıklı saplara sahiptir. Burgu saplı, kahverengi ve beyaz kraft çantalar çeşitli boyut seçimlerine sahiptir.

Kraft kağıt çantalar 120-300 gram arasında kalın ve tok kağıt ile üretilir, son derece sağlam yapısı ile yırtılması kolay değildir. Kraft kağıt tek renkli veya renkli baskılar için uygundur. Kraft çanta imalatı yüksek baskı kalitesi ve doğal görünümü ile oldukça karakterizedir. Kraft çanta fiyatları imalatta kullanılan kağıt özelliklerine, kraft çanta modellerine ve boyutlarına göre değişmektedir. Toptan kraft çanta imalatı, sipariş adedi yükseldikçe birim fiyatın düşmesi ile uygun maliyet avantajı sağlar.

 

Siyah Karton Çanta ve Karton Poşet Özellikleri

Her iki tarafı da siyah olan özel bir kağıt türü ile üretilen siyah karton çantalar elit görünümü ile öne çıkmaktadır. Siyah karton poşetler sert ancak pürüzsüz yapısı ile oldukça yüksek taşıma mukavemetine sahiptir. Siyah kağıt çanta ve poşet imalatında iyi gerilme, katlama direnci ve ağırlık mukavemeti için 350 gr ve üzeri karton kullanılır. Siyah karton poşetler kolay solmayan zengin renk pigmentleri ile siyahın tüm asaletini markanıza yansıtır. Siyah karton poşet ve çantalar logonuz için altın ve gümüş baskılarda mükemmel sonuç verir ve çantanızın daha lüks görünmesini sağlar.

Siyah kağıt çanta ve poşet fiyatları üstün kaliteli malzeme ve özel baskı sistemlerinin kullanılması ile kağıt çantalara oranla maliyetlidir. Toptan kağıt çanta imalatımız özel modelleri kaliteli firmalara yüksek prestijli ambalaj çözümleri sunar.

 

Kuşe Kağıt Çanta ve Kağıt Poşet İmalatı ve Özellikleri

Kuşe kağıt çanta ve kağıt poşetler düz siyah, beyaz ve çok renkli baskılarda iyi sonuç verir. Renkler parlak ve canlıdır ancak kuşe kağıt çanta modelleri karton çantalar kadar dayanıklı değildir. Kalınlığı 120 – 200 gr kağıt arasında baskı yapılan kuşe kağıt çanta imalatı özel baskılar için uygundur. Toptan kağıt çanta ve kağıt poşet imalatında kullanılan baskısı teknolojisi, tasarımcıların cesurca grafikler oluşturmasına imkan verir.

 

Kağıt Poşet ve Karton Poşet Arasındaki Farklar

Kağıt poşet ve karton poşet arasındaki farklar ambalaj ürünleri söz konusu olduğunda kullanılan malzeme ve fiyatlara göre değişmektedir. Kağıt, doğa dostu ve geri dönüştürülebilen bir kaynaktır. Kağıt ve karton poşetlerin birim fiyatı naylon poşetlere göre yüksek olsa da tekrar tekrar kullanılabilmesi ile toplamda daha ekonomiktir. Markanız, sloganınız ve logonuzun basılı olduğu karton ve kağıt çantalar mobil bir reklam aracı gibidir, elde taşındıkça firmanızın reklamını yapar.

Kağıt poşet ve karton poşet arasındaki farkları inceleyerek ambalaj ürünleriniz için hangisini tercih edeceğinize karar verebilirsiniz.

Kağıt poşet ve kağıt çantaların taşıma mukavemeti karton poşetlere göre daha düşüktür. Kağıt poşetler 120-200 gr kağıttan üretilirken karton poşet imalatı en az 300 gr kağıt kullanılarak yapılır. Karton poşetlerin daha kalın malzeme ile üretilmesi ambalajın daha sağlam ve dayanıklı olmasını sağlar.

Kağıt çanta ve poşetler neme karşı dayanıklıdır ancak karton çantalar kalın yapısı ve özel selafon kaplama sayesinde suya karşı ekstra dayanıklıdır.

Kağıt poşetler zengin grafik tasarımlara sahip baskılarda iyi sonuç verir, karton poşetler karmaşık grafikler için daha az tercih edilir. Karton poşet ve çantalarda altın ve gümüş yaldızlı logo baskıları, kabartma yazılar ve grafiklerin baskısı en mükemmel sonucu verir.

Kağıt çanta, kağıt poşet toptan fiyatları ve imalatı karton poşete oranla ekonomiktir ancak şüphesiz karton çantalar tok duruşu ile markanıza prestij katar.

Özel Baskılı Karton Çanta ve Kraft Çanta İmalatı

Ürün ve hizmetlerinizi sunarken markanızın reklamını da yapacağınız özel baskılı kağıt poşet, kraft çanta ve kağıt torbalar mükemmel bir çözümdür. Günümüzde çevre bilincinin gittikçe güçlenmesi ile geri dönüşümlü kağıt torbaların kullanımı artmaktadır. Karton poşet ve kağıt çantalar aşınmaya dayanıklıdır, uzun ömürlüdür ve en önemlisi çevre dostudur.

Sanat Matbaa, yüksek kaliteli imalat ile Türkiye’nin geri dönüşümlü karton poşet, kraft çanta, kraft poşet ve kağıt çanta tedarikçisidir. Müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla özel baskılı karton, kağıt poşet, kraft çanta ve ambalaj ürünleri sunuyoruz. Yüksek kaliteli kağıt torbalar üretmenin yanı sıra serigrafi, ofset ve dijital baskı konusunda uzmanız. Karton poşet, kağıt çanta ve baskılı ambalaj siparişlerinizi en kısa sürede teslim etmek üzere birçok şekil, boyut ve renkte kağıt torba stoğuna sahibiz .

Yeni firmaları ağırlamaktan ve işletmenizin kağıt poşet ve tüm ambalaj gereksinimlerini en üst seviyede karşılamaktan memnuniyet duyarız. Tüketicilerin güvenebileceği ve müşterilerinize kaliteli ürünler sunduğunuzu gösteren karton poşet ve kağıt poşet ihtiyaçlarınız için bize güvenebilirsiniz. Bizi arayın, karton poşet, kağıt çanta, kraft çanta gibi ambalaj ve paketleme ürünleri hakkında beklentilerinizi paylaşın. Markanızı temsil edecek mükemmel kraft çanta ve kağıt poşet stillerinde karar vermenize yardımcı olalım. Karton poşet imalat departmanımız özel seçenekler konusunda uzmanlaşmış, bilgili ve donanımlı müşteri hizmetleri temsilcilerine sahiptir.

Sanat Matbaa, karton poşet ve kağıt poşet imalatının yanı sıra klasör dosya , cepli dosya, katalog basımında firmalara profesyonel hizmet vermektedir. Türkiye ‘nin her yerine kağıt poşet, kraft çanta ve basılı ürünler gönderdiğimiz ekonomik ve hızlı bir lojistik ağına sahibiz.

Katalog baskı , cepli sunum dosyası, klasör dosya, etiket baskı , kartvizit basımı ve fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.